Germicínde žiariče

Germicídne žiariče zatočia s vírusmi a inými mikroorganizmami

Vo vzduchu sa nachádza obrovské množstvo mikroorganizmov, ktoré môžu spôsobiť jeho kontamináciu. Tá často vedie k vzniku rôznych ochorení. Preto boli navrhnuté a vyvinuté germicídne žiariče, ktoré dokážu vzduch rýchlo dezinfikovať a tým ho efektívne zbaviť nebezpečných baktérií, vírusov, plesní, spórov, roztočov a ostatných škodlivých mikroorganizmov. Germicídne žiariče od Tetraeder právom patria k najúčinnejším zariadeniam na dezinfekciu vzduchu. Dokonca si poriadia aj s koronavírusom. Ich princíp spočíva v efektívnom a ekologickom germicídnom UV-C žiarení. Keďže na zem prirodzene nedopadá, pretože je pohlcované vrstvou atmosféry, tak musí byť umelo vytvorené. O to sa postarajú práve germicídne žiariče.

Rýchla a účinná dezinfekcia vďaka germicídnym žiaričom

Germicídne žiariče sa najčastejšie používajú na dezinfekciu a sterilizáciu prostredia, a to najmä v zdravotníckych zariadeniach, domovoch sociálnych služieb, čakárňach, úradoch, reštauračných a farmaceutických prevádzkach a v rôznych iných verejných objektoch, v ktorých sa pohybuje veľké množstvo ľudí, ale aj v domácnostiach. Germicídne žiariče nájdu svoje využite všade tam, kde je žiadaná účinná, rýchla a bezpečná dezinfekcia vzduchu a povrchov vďaka spomínanému UV-C žiareniu s ultrafialovými lúčmi s baktericídnym účinkom. V našej ponuke nájdete uzatvorené germicídne žiariče, ktoré sú bezpečné pre ľudí a nepoškodzujú ich zdravie. Práve naopak. Germicídne žiariče vám pomôžu vytvoriť zdravšie prostredie a dýchať čistejší vzduch.

Máte záujem odstrániť choroboplodné a nebezpečné mikroorganizmy?

Germicídne žiariče pre zdravú domácnosť aj pracovisko

Cieľom germicídnych žiaričov je likvidácia čo najväčšieho počtu choroboplodných a nebezpečných mikroorganizmov. Náš sortiment zahŕňa germicídne žiariče, ktoré sú navrhnuté a vyrobené na Slovensku. Vyznačujú sa nízkou hlučnosťou, jednoduchou obsluhou, vysokou životnosťou (prevádzka  výbojky je až 8 000 hodín), minimalistickým dizajnom, pevnou konštrukciou, bezpečnostnou poistkou a automatickou detekciou prípadnej poruchy. Vďaka univerzálnym konzolám ich môžete zavesiť na stenu. Alebo vyskúšajte mobilný germicídny žiarič na stojane s kolieskami, ktoré uľahčujú jeho presun. Chcete mať domácnosť či pracovisko bez škodlivých baktérií či vírusov? Germicídne žiariče sú spoľahlivým a účinným riešením. V našej ponuke nájdete aj mnohé iné produkty, ktoré sa postarajú o ochranu vášho zdravia. Obľúbená je čistička vzduchu s pokročilým trojzložkovým filtrom, ktorá zo vzduchu odstráni prach, peľ, zvieracie alergény, vírusy, baktérie, organické chemické látky a rôzne pachy. Doma tak môžete mať rovnako čistý vzduch ako v prírode. Medzi našimi zákazníkmi je populárna aj UVC lampa a sterilizátory, ako aj respirátory (FFP1, FFP2, FFP3, KN 95), dezinfekčné prostriedky, ochranné štíty, okuliare, rukavice a mnoho iného sortimentu.

V Tetraeder nám záleží na vašom zdraví a jeho ochrana je našou prioritou.